Yücel Yılmaz’ı Köylü Çok Sevdi

Ana Sayfa » Haberler » Yücel Yılmaz’ı Köylü Çok Sevdi

AK Parti Karesi Belediye Başkan Adayı perşembe akşamı Toybelen, Yeroluk, Hisaralan, Düzoba mahallelerine AK Parti Teşkilatları ile çıkartma yaptı.

b-31-1-2014-1889612079

Demokrat Parti eski İl Başkanı Mesut Akbıyık ve kurmaylarının da katılımıyla gerçekleşen ziyaretlerde AK Parti teşkilatlarına ilgi yoğundu.AK Parti teşkilatı davullarla karşılandı.
Toybelen, Yeroluk, Hisaralan ve Düzoba mahallesi sakinlerine seslenen Yücel Yılmaz ‘ Bizden önce gelen diğer siyasi parti mensupları sizlere damlarınızı yıkacaklar, mahallenizin dışına çıkaracaklar şeklinde söylemlerde bulunduğunu öğrendik sizlere Genel Başkan Yardımcımız ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ahmet Edip Uğur Beyin selamlarını getirdim ve ayrıca sizlere özellikle iletmemi istedi kimsenin ekmeğiyle oynayıp, düzenini bozmaya niyetimiz yok kimsenin aklında soru işareti kalmasın dedi. Bende şahsım adına söz veriyorum asla böyle bir şey olmayacak. Bizlere yıkmaya,yok etmeye değil, yapmaya birlikte Balıkesiri kalkındırmaya geliyoruz. Biz Balıkesire sevdalıyız, bu memleketin derdini dert bildik. Taşın altına  sadece elimizi değil, bedenimizi koyuyoruz.Siz bizi Kareside de büyükşehirde de görevlendirin,yetkiyi verin Allah’ın izni ile altından kalkamayacağımız hiç bir şey yok.AK parti hükümetinin geneldeki hizmetlerini hepiniz biliyor, verdiğiniz oylarla da bunları desteklediğinizi girdiğimiz her seçimde gösteriyorsunuz bir kez daha bu kez şehir merkezinde varolan hizmetlerin aynısını sizlerede getirmek için destek istiyoruz. Biliyoruz ki bizim milletimiz her dönem bizim yanımızda oldu gene olacaktır. Hakkınızı helal edin.Sizleri sevgi ve saygı ile selamlıyorum.’ Dedi.
Ziyaretler içilen çaylar ve çekilen fotoğraflarla son buldu.
[Total: 0    Average: 0/5]

05 Şubat 2014

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

SİYASİ PARTİLER