Edremit’te Başkanlık İçin 5 Aday Adayı Daha

Ana Sayfa » Haberler » Aday Adayı Haberleri » Edremit’te Başkanlık İçin 5 Aday Adayı Daha

AMPÜLLER YANDI

AK Parti Edremit İlçe Başkanlığında dün hareketli saatler yaşandı. Beş aday adayı Ak Parti Edremit ilçe binasına gelerek resmi başvuruda bulundular. İlk olarak Ak Parti eski Edremit İlçe Başkanı Özkan Kostak resmi başvuruda bulunurken, ardından AK Parti Edremit Belediye Meclis üyesi Ahmet Kaynak, Edremit Belediyesi temizlik işleri Müdürü Ali Eniis Isparta, Edremit Esnaflarından İbrahim Meran, ve daha sonra ise eski Edremit Belediye Başkanı Yunus Bozbey, Belediye Başkan aday adaylığı ile ilgili dosyalarını AK Parti Edremit İlçe Başkanı Harun Yüzüak’a teslim ettiler.
Saat 13.30’da başlayan programa AK Parti Edremit İlçe Başkanı Harun Yüzüak, İl Genel Meclis Üyesi Ümmet Gökdağ, AK Parti Edremit belediye Meclis Üyesi Yücel Güner, AK Parti Kadıköy Belde Başkanı Vedat Bayraktar, AK Parti Zeytinli Belde Başkanı Efraim Altay, AK Parti Güre belde başkanı Alper Kahraman, AK Parti Altınoluk Belde Başkanı Metin Örkçü ile çok sayıda partililer katıldı.

SÜREÇ PARTİMİZE VE İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN
AK Parti’de belediye başkan aday adaylarının sayısının sekiz’ e yükseldiğini belirten AK Parti Edremit İlçe Başkanı Harun Yüzüak, “Partimize mesai bitimine kadar Eski İlçe Başkanımız Özkan Kostak, Edremit Belediyesi Meclis Üyemiz Ahmet Kaynak, Edremit Belediyesi Temizlik işleri Müdürü Ali Eniis Isparta, Edremit Esnaflarından İbrahim Meran ve son olarak Eski Belediye Başkanımız Yunus Bozbey aday adaylığı için başvuru da bulundular. Böylelikle Aday Adayı sayımız sekiz oldu. Bu sürecin partimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

edremit-baskanlik-adayi

Haber : Şevki MORALI

[Total: 0    Average: 0/5]

01 Kasım 2013

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

SİYASİ PARTİLER